info
عکس مسجد امام سجاد (ع)
category

مسجد امام سجاد (ع) محله گود عربان، شیراز

مسجد

درباره‌ی مسجد امام سجاد (ع)

مسجد امام سجاد (ع) (مسجد) در محله گود عربان شیراز و خیابان لطفعلی خان ۲۸ واقع شده است. این مکان یکی از ده مسجد در محله گود عربان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مسجد نصیرالملک، باغ موزه نارنجستان قوام و پاساژ امام رضا و همچنین خانه زینت الملک قوامی، اقامتگاه بومگردی سووشون، سفره خانه سنتی زرنگار، هتل سنتی نارنجستان و مارکت تبریزی (رحیم فیاض) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو وکیل الرعایا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد مسجد امام سجاد (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ampneyriz
  سه شنبه 26 دی ماه 1402

  مسجدی قدیمی و باصفا


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام سجاد (ع) واقع شده‌اند:

 • مسجد حبیب
  بلوار مدرس، عصر، غدير 7
 • مسجد سیدالشهدا (ع)
  کریمخان زند، زیر گذر زند
 • بنای مقدس فاطمیه شیراز
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین احمدی و لطفعلی خان 50
 • مسجد طبالیون
  لطفعلی خان زند، لطفعلی خان 41
 • مسجد رمضان خان
  بلوار کریمخان زند، کریمخان زند 11، بین پسران و کریمخان زند 11/4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام سجاد (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام سجاد (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام سجاد (ع) ندارد.
  neshan logo