info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
category

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی محله شهید رجایی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید رجایی

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید رجایی اصفهان و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهید رجایی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قصابی بعثت، کترینگ پلو، باشگاه ورزشی علمشیری، خشکبار سیب نشان و عطاری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اصفهان در شهر اصفهان، محله شهید رجایی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید رجایی، باهنر قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید جی تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید رجایی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید رجایی ندارد.
neshan logo