info
عکس مؤسسه فرهنگی و آموزشی معرفت
category

مؤسسه فرهنگی و آموزشی معرفت (محله دانشگاه تهران، تهران)

درباره‌ی مؤسسه فرهنگی و آموزشی معرفت

موقعیت مؤسسه فرهنگی و آموزشی معرفت در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

مؤسسه فرهنگی و آموزشی معرفت (موسسه آموزشی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان نائبی واقع شده است. این موسسه یکی از سی و هفت موسسه آموزشی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین وی کافه، شیرینی فرانسه، پمپ بنزین وصال، رستوران مسینه و سینما سپیده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو تئاتر شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مؤسسه فرهنگی و آموزشی معرفت واقع شده‌اند:

 • مجتمع آموزشی آوای علم
  جمهوری اسلامی، بین مکالئوم و رازی
 • گروه وکلای نور
  کارگر شمالی، رستم
 • آموزشگاه بعد سوم
  بلوار کشاورز، بین معظم و فلسطین
 • آموزشگاه زبان
  انقلاب اسلامی، منیری جاوید، بهشت آیین
 • موسسه آموزشی گسترش مدیریت تهران
  ولیعصر، صدف
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط n@viiiid (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مؤسسه فرهنگی و آموزشی معرفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  موسسه آموزشگاه آموزشی آموزش

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مؤسسه فرهنگی و آموزشی معرفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مؤسسه فرهنگی و آموزشی معرفت ندارد.
  neshan logo