info
عکس تعمیرگاه تخصصی پرشین سیکلت
category

تعمیرگاه تخصصی پرشین سیکلت محله چهارصد دستگاه، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی

درباره‌ی تعمیرگاه تخصصی پرشین سیکلت

تعمیرگاه تخصصی پرشین سیکلت (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله چهارصد دستگاه تهران و خیابان اخباری واقع شده است. این مکان یکی از شانزده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله چهارصد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین فروشگاه کالا آرسی، پمپ بنزین اختصاصی 123، تله پیتزا، اپتیک آسمان و آزمایشگاه پاتوبیولوژی آلبرت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد تعمیرگاه تخصصی پرشین سیکلت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Behi
  شنبه 17 مهر ماه 1400

  تعمیرات و تیونینگ تخصصی موتورسیکلت


سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه تخصصی پرشین سیکلت واقع شده‌اند:

 • گاراژ تعمیرگاه خودرو
  امام علی، صفا شرقی، زعفرانی
 • موتور سازی
  امام علی، مرتجایی، زاهد گیلانی
 • تعمیرگاه
  امام علی، صفا شرقی، بین فراهانی و کلینی
 • تعمیر گاه مهتاب
  پیروزی، قره یاضی، اندرزگو، بین آهنگر و مرتضوی
 • دکترخودرو
  امام علی، کاوه بخشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Delfous (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه تخصصی پرشین سیکلت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه تخصصی پرشین سیکلت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه تخصصی پرشین سیکلت ندارد.
  neshan logo