info
عکس باشگاه ورزشی 9 دی - تریکینگ
category

باشگاه ورزشی 9 دی - تریکینگ محله اسلام آباد - والفجر، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
3.8
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه ورزشی 9 دی - تریکینگ

باشگاه ورزشی 9 دی - تریکینگ (سالن و مجموعه ورزشی) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان صدوقی ششم واقع شده است. این مجتمع یکی از پانزده مجموعه ورزشی در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین متلب پروژه، دخانیات دوسیب، سوپر مارکت خوانساری، اتوسرویس سرداری و دبیرستان دخترانه باقرالعلوم قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه ورزشی 9 دی - تریکینگ واقع شده‌اند:

 • باشگاه ورزشی پولادین
  بسیج، خاتم الانبیا، رضوی
 • باشگاه ورزشی الکوثر
  ابومسلم خراسانی، همتیان
 • باشگاه ورزشی کوثر شرق
  ابومسلم خراسانی، همتیان
 • باشگاه بدنسازی آسمان افسریه
  بزرگراه بسیج، احمدی، حقیقت - هشتم
 • باشگاه ورزشی
  بسیج، خاتم الانبیا، شانزده متری یکم، بین تاج میری و والفجر دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ورزشی 9 دی - تریکینگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ورزشی 9 دی - تریکینگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ورزشی 9 دی - تریکینگ ندارد.
  neshan logo