info
عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر محله بعثت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر

ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر (ایستگاه اتوبوس) در محله بعثت یزد و بلوار امامزاده جعفر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بعثت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و پاساژ موسوی و همچنین ساباط های یزد، امامزاده جعفر، هتل ثلاثی یزد، ترمه هاشمی و هتل سنتی شاخه نبات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر یزد

ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر یزد در شهر یزد، محله بعثت و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امامزاده جعفر، بین کوی مهدی زرگر و شهید شبستری می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی همراز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده جعفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بلوار شهید مطهری، بین حریری و میدان آزادی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرخی
  فرخی، بین فرخی 12 و لغوی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید بهشتی
  امام خمینی، بین برخوردار و شیخ غلامرضا
 • ایستگاه اتوبوس مسجد 14 معصوم
  سید گلسرخ، بین لرد کیوان و شاه ابوالقاسم
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  قیام، امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر ندارد.
  neshan logo