info
عکس داروخانه دکتر خوانساری
category

داروخانه دکتر خوانساری قشلاق مشهدی ابوالحسن

درباره‌ی داروخانه دکتر خوانساری

داروخانه دکتر خوانساری (داروخانه) در استان تهران، شهرستان قرچک و خیابان بسیج، کمربندی جنوبی قرچک، بین آیت الله مشکینی و شهدای قشلاق واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیرینی سرای شاهسوند، رستوران خوان سالار، اتو سرویس و لاستیک فروشی یعقوبی ، خدمات کامپیوتری ملل و آژانس امام رضا (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر خوانساری قشلاق مشهدی ابوالحسن

داروخانه دکتر خوانساری قشلاق مشهدی ابوالحسن در شهر قشلاق مشهدی ابوالحسن، قرار دارد. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، قشلاق مشهدی ابوالحسن، بسیج، کمربندی جنوبی قرچک، بین آیت الله مشکینی و شهدای قشلاق است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه دکتر خوانساری قشلاق مشهدی ابوالحسن، با شماره تلفن آن (+982136104261) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر خوانساری قشلاق مشهدی ابوالحسن یکی از داروخانه‌های خوب شهر قشلاق مشهدی ابوالحسن در شهر قشلاق مشهدی ابوالحسن است. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه شفیع پور اشاره کرد. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر خوانساری قشلاق مشهدی ابوالحسن برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر خوانساری قشلاق مشهدی ابوالحسن برای شما قرار داده شده است. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر خوانساری واقع شده‌اند:

 • داروخانه شفیع پور
  بسیج، کمربندی جنوبی قرچک، بین شهید حیدر علی شاهسون و شهدای قشلاق
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قنبری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر خوانساری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر خوانساری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر خوانساری ندارد.
  neshan logo