info
عکس فروشگاه شیشه بهار
category

فروشگاه شیشه بهار محله شهید هرندی، تهران

فروشگاه شیشه و آینه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه شیشه بهار

فروشگاه شیشه بهار (فروشگاه شیشه و آینه) در محله شهید هرندی تهران و خیابان جناب واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه شیشه و آینه در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین کارتن فروشی بختیاری، تکیه گاه آقا مرتضی علی (ع)، باربری نوبشری، ایمن جام پیروزان و پارک هرندی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان محمدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه شیشه بهار تهران

فروشگاه شیشه بهار تهران در شهر تهران، محله شهید هرندی و قرار دارد. فروشگاه شیشه بهار تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید هرندی است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، شیشه و آینه لشکری، پخش شیشه برکت و گالری و بازرگانی سلیمانی فر هستند.

چطور به فروشگاه شیشه بهار تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیشه بهار تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پاچنار قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه شیشه بهار تهران ایستگاه مترو خیام نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شیشه بهار تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شیشه بهار تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های شیشه و آینه که در محدوده فروشگاه شیشه بهار واقع شده‌اند:

 • شیشه و آینه لشکری
  مولوی، گلسرخی
 • پخش شیشه برکت
  خیام، قائم، بین حاج واحدی و فروردین
 • گالری و بازرگانی سلیمانی فر
  خیام
 • شیشه و آینه مختاری
  خیام، آذر
 • شیشه فرهادی
  خیام، بین مرتضی کلاته و مختاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منوچهر صادقی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شیشه بهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شیشه بهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شیشه بهار ندارد.
  neshan logo