info
عکس ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان
category

ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان

ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جابر ابن حیان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی‌شاپ هزار و یک شب، ورودی اداره آب اصفهان، ورودی شرقی و پارکینگ ساختمان پزشکان، ایستگاه اتوبوس کارگر و آب و فاضلاب اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان اصفهان

ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله مرداویج پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در کارگر، جابر ابن حیان قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایناز قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جابر ابن حیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس برج
  شیخ صدوق جنوبی، بین پنجم و افشین
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگی کوثر
  هزارجریب، کوی بهار، شهید داریوش غلامی، 28
 • ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج
  فرایبورگ، آزادی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه اصفهان
  هزار جریب، بین میدان آزادی و بلوار رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان ندارد.
  neshan logo