info
عکس ایستگاه اتوبوس جهاد
category

ایستگاه اتوبوس جهاد محله جهانگیری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهاد

ایستگاه اتوبوس جهاد (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانگیری اراک و خیابان قاضی طباطبایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانگیری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فلافل سرای ته دل، فلافلی اهواز، لبنیات دایی کریم، پست بانک و لوازم ساختمانی رحمتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد اراک

ایستگاه اتوبوس جهاد اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله جهانگیری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، قاضی طباطبایی، بین باقری پارسا و مسن آبادی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جهاد اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس توس قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جهاد اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  hasan_arab
  چهارشنبه 01 دی ماه 1400

  ایستگاه موجوده هنوز


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان واشقانی
  کوروش
 • ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، بین بهشت و فردوس
 • ایستگاه اتوبوس لاله
  بلوار فتحعلی واشقانی فراهانی، شیخ مفید، بین قیام 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید امیری
  میرزای شیرازی جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها
  خیابان شهدا، بین جلال آل احمد و دژدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهاد ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، قاضی طباطبایی، بین باقری پارسا و مسن آبادی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo