info
عکس تعمیرگاه تخصصی گیربکس زرین
category

تعمیرگاه تخصصی گیربکس زرین محله اروند، مشهد

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
5.0
2 رای

درباره‌ی تعمیرگاه تخصصی گیربکس زرین

تعمیرگاه تخصصی گیربکس زرین (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله اروند مشهد و بلوار حر واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از یازده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه 131 (بنزین و گازوئیل)، لوازم یدکی خودرو اکرمی، مرکز خدمات جامع سلامت امام علی(ع)، نانوایی سنگک و پوشاک پدرام تاپ قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه تخصصی گیربکس زرین واقع شده‌اند:

 • تراشکاری حبیب
  بلوار حر، بین حر62 و 64
 • باطری فروشی
  بلوار حر، حر 60
 • موتورسازی مهدی
  بلوار حر، اروند
 • باطریسازی حمیدتقدم
  جاده میامی، اروند، اروند 11
 • برق خودرو علی
  بلوار حر، حر 30
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 01 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه تخصصی گیربکس زرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 01 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه تخصصی گیربکس زرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه تخصصی گیربکس زرین ندارد.
  neshan logo