info
عکس ایستگاه اتوبوس پل فلزی
category

ایستگاه اتوبوس پل فلزی محله مستهلک، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل فلزی

ایستگاه اتوبوس پل فلزی (ایستگاه اتوبوس) در محله مستهلک اصفهان و خیابان شهید مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مستهلک اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید بهشتی، مادی نیاصرم و مجتمع تجاری بلوار و همچنین صنایع لاستیک سازی اطلس، کانون ﭘرورش فکری کودکان و نوجوان، صنایع لاستیک سازی نوین صنعت، پیتزا پل پارک و آبمیوه شان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل فلزی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس پل فلزی اصفهان است که در محله مستهلک قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید مطهری بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل فلزی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس(تاکسی تلفنی) قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل فلزی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل فلزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه توحید
  توحید میانی، شهید عبادت 37
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهرگان
  شیخ بهایی، بین نشاط انگیز و مینا
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی
  شهید بهشتی (شاپور قدیم)، بین اسفندیاری و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس شمس آبادی
  شهید مطهری، بین نگار و شمس آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل فلزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل فلزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل فلزی ندارد.
  neshan logo