info
عکس آرایشگاه مکاریان
category

آرایشگاه مکاریان محله عنصری، مشهد

درباره‌ی آرایشگاه مکاریان

آرایشگاه مکاریان (آرایشگاه) در محله عنصری مشهد و خیابان فداییان اسلام 2 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از نه آرایشگاه در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هتل درویشی، بیمارستان شهید کامیاب، موزه فرش هتل قصرطلایی و پاساژ ملت و همچنین هتل ایساتیس، مرکز زیارتی اقامتی فرهنگیان (خانه معلم) فارس، کباب و حلیم بهارستان، اموزشگاه رانندگی پایه دوم و یکم رضوی و بستنی و آبمیوه امام رئوف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آرایشگاه‌های که در محدوده آرایشگاه مکاریان واقع شده‌اند:

 • پیرایش دهکده
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 18، بین دهستانی 13 و کوشش 16
 • آرایشگاه مجتبی
  بلوار خرمشهر، خرمشهر 15، بستان، بین بستان 11 و 13
 • پیرایش محسن
  بلوار 17 شهریور جنوبی، شهید حنایی- امام رضا 12، عنصری 8 - امت رضا، امت رضا 2
 • پیرایش محمد
  امام رضا، امام رضا 12، بین حنایی 6 و 8
 • آرایشگاه خاص
  بلوار 17 شهریور جنوبی، عنصری غربی، عنصری 13
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیو (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشگاه مکاریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشگاه مکاریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشگاه مکاریان ندارد.
  neshan logo