info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بسیج
category

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج محله سلام، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.7
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بسیج

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج (ایستگاه اتوبوس) در محله سلام مشهد و بلوار ملک الشعرا بهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله سلام مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هتل درویشی، بیمارستان خیریه موسی ابن جعفر (ع)، موزه فرش هتل قصرطلایی و پاساژ بابائیان و همچنین آبمیوه و بستنی زائرالرضا، جی پی اس خراسان، فروشگاه افق کوروش، مسجد صنعتگران و داروخانه شبانه روزی دکتر فراستی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بسیج مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله سلام قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ملک الشعرا بهار، ابتدای بلوار ملک الشعرا بهار بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان بسیج مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بسیج است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس موزه واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان بسیج مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی51 و 53
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  بلوار خرمشهر، نرسیده به میدان امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 28
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام
  بلوار 17 شهریور جنوبی، بین 17 شهریور 19 و بلوار کوشش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 14 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 14 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بسیج ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار ملک الشعرا بهار، ابتدای بلوار ملک الشعرا بهار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo