info
عکس داروخانه دکتر ایزدی آزرم
category

داروخانه دکتر ایزدی آزرم محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر ایزدی آزرم

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

داروخانه دکتر ایزدی آزرم (داروخانه) در محله ولیعصر تهران و خیابان به آفرین واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو داروخانه در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین بیمارستان صدر، کبابی ریحون، دفتر مرکزی پخش پت شاپ پتچی، انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران و وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر ایزدی آزرم تهران

داروخانه دکتر ایزدی آزرم تهران در شهر تهران، محله ولیعصر قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، کریمخان زند، به آفرین، بین یکم و رودسر بروید.

داروخانه دکتر ایزدی آزرم تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله ولیعصر است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر سارا تقی زاده، داروخانه دکتر زرین اقبال و دانش پژوه طب - حنان شیمی اشاره کرد. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر ایزدی آزرم تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس هلال احمر در نزدیکی داروخانه دکتر ایزدی آزرم تهران قرار دارد. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو تئاتر شهر در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر ایزدی آزرم تهران را با شما به اشتراک گذاشته ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farbod (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 04 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر ایزدی آزرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 04 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر ایزدی آزرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر ایزدی آزرم ندارد.
location استان تهران، تهران، کریمخان زند، به آفرین، بین یکم و رودسر
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری داروخانه دکتر ایزدی آزرم

شنبه 08:00 تا 22:00
یک‌شنبه 08:00 تا 22:00
دوشنبه 08:00 تا 22:00
سه‌شنبه 08:00 تا 22:00
چهارشنبه 08:00 تا 22:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 22:00
جمعه 08:00 تا 22:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo