info
عکس باجاج موتور سیکلت احسان
category

باجاج موتور سیکلت احسان محله فروزش - امیر بهادر، تهران

درباره‌ی باجاج موتور سیکلت احسان

باجاج موتور سیکلت احسان (فروشگاه) در محله فروزش - امیر بهادر تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده فروشگاه در محله فروزش - امیر بهادر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عمارت انیس الدوله و پاساژ بهمن و همچنین آتلیه عکاسی و فیلمبرداری دریا، مهدیه تهران، تعمیرگاه مجاز موتورسیکلت پالس، فست فود فت برگر و مسجد پنبه چی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده باجاج موتور سیکلت احسان واقع شده‌اند:

 • حق گوی
  بهداری، بین مطلب کیان و کارگر
 • فروشگاه ارس پیچ (بورس پیچ آلن)
  کارگر جنوبی، فرخزاد فخرالسادات، یکم
 • فروشگاه بهزاد
  ولیعصر، حکمی
 • بازرگانی قناعت
  صیامی حاجی آباد، بین یخچال و خادم
 • جنرال پیچ
  کارگر جنوبی، فرخزاد فخرالسادات، یکم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سهیل (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باجاج موتور سیکلت احسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باجاج موتور سیکلت احسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باجاج موتور سیکلت احسان ندارد.
  location استان تهران، تهران، ولیعصر، صداقت
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری باجاج موتور سیکلت احسان

  شنبه 09:00 تا 20:30
  یک‌شنبه 09:00 تا 20:30
  دوشنبه 09:00 تا 20:30
  سه‌شنبه 09:00 تا 20:30
  چهارشنبه 09:00 تا 20:30
  پنج‌شنبه 09:00 تا 15:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo