info
عکس ایستگاه اتوبوس میرزایی
category

ایستگاه اتوبوس میرزایی محله شهید کاظمی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرزایی

ایستگاه اتوبوس میرزایی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید کاظمی تهران و خیابان ورامینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهید کاظمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خرید ضایعات آهن خدایی و همچنین تالار پذیرایی الماس شهر، پمپ بنزین ۲۰۴ ( حسینـی )، کلانتری ۱۵۵ نعمت آباد ، لوازم یدکی احمدی و قفسه بندی نوری زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزایی تهران

ایستگاه اتوبوس میرزایی تهران در شهر تهران، محله شهید کاظمی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ورامینی، بین میدان باران و میرزایی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میرزایی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس توحید را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میرزایی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان باران
  ورامینی، پیروز جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  سهیل، بین جام و اسماعیل رستمی
 • ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
  بزرگراه کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سهیل
  سهیل، بین غفوری و مهر آور یکم
 • ایستگاه اتوبوس میدان سهیل
  میدان مهرورز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزایی ندارد.
  neshan logo