info
عکس داروخانه دکتر طیفون
category

داروخانه دکتر طیفون (محله یوسف آباد، تهران)

درباره‌ی داروخانه دکتر طیفون

موقعیت داروخانه دکتر طیفون در محله یوسف آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر طیفون (داروخانه) در محله یوسف آباد تهران و خیابان پنجاه و هفتم واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هشت داروخانه در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام تونل رسالت و همچنین کافه رستوران آوانی، کافه سپنج، پیتزا هات( یوسف آباد)، بستنی رضا و قنادی رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر طیفون

برای رفتن به داروخانه دکتر طیفون باید به شهر تهران، محله یوسف آباد خیابان پنجاه و هفتم بروید. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، همت، اسدآبادی، پنجاه و هفتم است.

داروخانه دکتر طیفون را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله یوسف آباد دانست. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و انیستیتو پاستور ایران اشاره کرد. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر یاشار، داروخانه دکتر نازنین رحمانیان و داروخانه دکتر نجفی هستند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر طیفون برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی در نزدیکی داروخانه دکتر طیفون قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر طیفون را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.
سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر طیفون واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر یاشار
  خالد اسلامبولی (وزرا)، سی و دوم
 • داروخانه دکتر نازنین رحمانیان
  گاندی، دوم
 • داروخانه دکتر نجفی
  ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم
 • داروخانه دکتر خاتمی مقدم
  خالد اسلامبولی (وزرا)، بعد از سی و هفتم
 • داروخانه دکتر عمرانیان
  ولیعصر، چمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر طیفون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  داروخانه طیوفون خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر طیفون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر طیفون ندارد.
  neshan logo