info
عکس فروشگاه مواد پروتئینی
category

فروشگاه مواد پروتئینی محله سرافرازان، مشهد

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مواد پروتئینی

فروشگاه مواد پروتئینی (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و شش فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین آتلیه خندان ، مطب دکتر اکبر عربی، فروشگاه سروش، پروتئین کارن و قهوه فروشی رویال قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده فروشگاه مواد پروتئینی واقع شده‌اند:

 • سوپر گوشت
  بلوار سرافرازان
 • فروشگاه پروتئین عرشیا
  بزرگراه کمربند سبز، شهید عارفی، عارفی 11، زیتون، بین زیتون4 و 6
 • پروتئینی زیتون
  بلوار سرافرازان، بین میدان سرافرازان و سرافرازان 50
 • فروشگاه مواد پروتئینی رز
  بلوار شهید فکوری، پیروزی 26 - فرقانی، فرقانی 11، بین رز6 و 8
 • سوپر گوشت کامیاب
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین نماز 15 و نماز 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد پروتئینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد پروتئینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد پروتئینی ندارد.
  neshan logo