info
عکس ایستگاه اتوبوس کوی نصر
category

ایستگاه اتوبوس کوی نصر محله آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوی نصر

ایستگاه اتوبوس کوی نصر (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ تهران و خیابان ده حقی(آهنگ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه ورزشی دلفین آبی، کافه رستوران ایتالیایی سیمونی، لوازم التحریر دهکده تحریر، پارکینگ دانشگاه آزاد و میدان مالک اشتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی نصر تهران

ایستگاه اتوبوس کوی نصر تهران در شهر تهران، محله آهنگ غربی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ده حقی(آهنگ)، بین مدرسه و میدان مالک اشتر بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوی نصر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس نبرد قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوی نصر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوی نصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نبرد
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار نبرد و بلوار ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس گلستان هجده
  بلوار نبرد جنوبی، بین گلستان شانزدهم و گلستان هیجدهم
 • ایستگاه اتوبوس دولاب
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه محلاتی، دهم فروردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوی نصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوی نصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوی نصر ندارد.
  neshan logo