info
عکس ایستگاه اتوبوس شاهد
category

ایستگاه اتوبوس شاهد محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شاهد

ایستگاه اتوبوس شاهد (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان ده حقی(آهنگ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل شهید محلاتی و همچنین پیتزا پاروت، کلانتری 132 نبرد، غذای ایرانی پینار، شیرینی سرای حبیب و کافه رستوران ژاریک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاهد تهران

ایستگاه اتوبوس شاهد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله بلوار ابوذر - آهنگ قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ده حقی(آهنگ) بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شاهد تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس شقایق هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شاهد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بلوار ابوذر، بین هانی و بقایی
 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  بلوار نبرد جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس الزهرا
  بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  بلوار نبرد جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس میثم
  بزرگراه امام علی، گل شناس، بین صاحب الزمان و شاه آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاهد ندارد.
  neshan logo