info
عکس شیرینی فروشی
category

شیرینی فروشی محله افسریه جنوبی، تهران

درباره‌ی شیرینی فروشی

شیرینی فروشی (شیرینی‌سرا) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان پانزده متری یکم (علیرضایی) واقع شده است. این قنادی یکی از نه شیرینی‌سرا در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ و همچنین مسجد جامع افسریه، مخابرات هجرت، شهر فرش ادینه، درمانگاه دندانپزشکی پرتو مهر و مدرسه شهید پرواس قرار گرفته است.
سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده شیرینی فروشی واقع شده‌اند:

 • کافه قنادی ملورین
  بزرگراه بسیج، کنگاوری
 • شیرینی سرای جهان
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین زارعی و شریعتی
 • شیرینی فروشی گل آقا
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، 15 متری سوم(سویزی)، بین غفاری و سبزواری
 • قنادی سید
  بزرگراه بسیج، اصغری راد، 15 متری سوم(سویزی)، بین هاشمی و اصغری راد
 • شیرینی فروشی
  بزرگراه بسیج، احمدی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین احمدی و حقیقت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AMIR (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی فروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی فروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی فروشی ندارد.
  neshan logo