info
عکس شیرینی فروشی گل آقا
category

شیرینی فروشی گل آقا محله افسریه جنوبی، تهران

درباره‌ی شیرینی فروشی گل آقا

شیرینی فروشی گل آقا (شیرینی‌سرا) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان پانزده متری سوم(سویزی) واقع شده است. این قنادی یکی از نه شیرینی‌سرا در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین آکادمی ورزشی رکورد، تاکسی سرویس سهیل، لوازم خانگی برادران صادقی 1، سرای محله افسریه جنوبی و افسریه 15 متری دوم خانه سلام کوچه 39 قرار گرفته است.
سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده شیرینی فروشی گل آقا واقع شده‌اند:

 • قنادی
  بزرگراه بسیج، خاتم الانبیا، نجف زاده، تقاضایی(15 متری دوم)، بین هدیه لو و صبوری
 • نان و شیرینی سپیده
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین افشاری و سوری
 • شیرینی سرای جهان
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین زارعی و شریعتی
 • شیرینی فروشی
  بزرگراه بسیج، اصغری راد، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین اصغری راد و رستمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منظوری (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی فروشی گل آقا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی فروشی گل آقا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی فروشی گل آقا ندارد.
  neshan logo