info
عکس سالن فوتسال باشگاه انقلاب
category

سالن فوتسال باشگاه انقلاب محله نمایشگاه بین المللی، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن فوتسال باشگاه انقلاب

سالن فوتسال باشگاه انقلاب ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و بزرگراه یادگار امام، سئول واقع شده است. این مکان یکی از هشت تفریح و سرگرمی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه ورزش و همچنین وزارت ورزش و جوانان، کافه رستوران راگا لند، درب غربی باشگاه انقلاب (سئول) و مجموعه ورزشی انقلاب قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده سالن فوتسال باشگاه انقلاب واقع شده‌اند:

 • کنسرت مجموعه ورزشی انقلاب
  بزرگراه شهید چمران، سئول
 • اسکواش باشگاه انقلاب
 • بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب
 • کلوپ تنیس OPT
  (4.3)
  بزرگراه شهید چمران، شیراز، قدس، حافظ
 • باشگاه بیلیارد تهران جوان
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، مولوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن فوتسال باشگاه انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن فوتسال باشگاه انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن فوتسال باشگاه انقلاب ندارد.
  neshan logo