info
عکس فضای سبز پرداز
category

فضای سبز پرداز محله حر، تهران

درباره‌ی فضای سبز پرداز

فضای سبز پرداز (فروشگاه) در محله حر تهران و خیابان دانشگاه جنگ واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده فروشگاه در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و همچنین دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا، سوپر مارکت رها، باشگاه ورزشی شهید فلاحی، کبابی عرب زاده و داروخانه دکتر وحیدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فضای سبز پرداز واقع شده‌اند:

 • فروشگاه مرکزی
  بزرگراه نواب صفوی
 • فروشگاه آکواریوم صدف
  بزرگراه نواب صفوی، بعد از گلهای دوم
 • فروشگاه آهنگ
  آزادی، نرسیده به خط ویژه
 • فروشگاه افق کوروش
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، کمالی، بین شهید مرتضی کریمی شالی و بیات
 • پروتئین سمین
  آزادی، جمالزاده، نرسیده به بزمه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تراب زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فضای سبز پرداز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فضای سبز پرداز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فضای سبز پرداز ندارد.
  neshan logo