info
عکس دندانپزشکی طرح لبخند
category

دندانپزشکی طرح لبخند محله کاشانک، تهران

مرکز دندان‌پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دندانپزشکی طرح لبخند

دندانپزشکی طرح لبخند (مرکز دندان‌پزشکی) در محله کاشانک تهران و خیابان موحد دانش (اقدسیه) واقع شده است. این مرکز یکی از شانزده دندان پزشکی در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین رستوران اقدسیه، حلیم صبا، بستنی عمو حسین، کافه قنادی درباری و مسجد جامع امام جعفر صادق (ع) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده دندانپزشکی طرح لبخند واقع شده‌اند:

 • کلینیک دندانپزشکی دکتر طباطبایی
  صدر، گلزار، شهید فخری زاده
 • کلینیک دندانپزشکی ملورین
  پاسداران، رضایی
 • کلینیک دندانپزشکی دکتر صفی نیا
  پاسداران
 • دندانپزشکی آپادانا
  جهانبخش نژاد، بین سباری و بوستان
 • دندانپزشکی نگین اقدسیه
  پاسداران، بوستان، نیلوفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دندانپزشکی طرح لبخند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دندانپزشکی طرح لبخند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دندانپزشکی طرح لبخند ندارد.
  neshan logo