info
عکس مسجد 14 معصوم
category

مسجد 14 معصوم محله دهقان، تهران

درباره‌ی مسجد 14 معصوم

مسجد 14 معصوم (مسجد) در محله دهقان تهران و خیابان مقصودی واقع شده است. این مکان یکی از هفت مسجد در محله دهقان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش تاکسی و همچنین سوپر مارکت شبانه روزی مهران، داروخانه شبانه روزی دکتر واعظ زاده، لوله بازکنی شبانه روزی الوند، فلافل جزیره و آزمایشگاه گرگان قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد 14 معصوم واقع شده‌اند:

 • مسجد امام عصر
  سبلان شمالی، موسوی
 • مسجد حضرت قائم عجل الله
  سبلان شمالی، نرسیده به ابراهیمی
 • مسجد حضرت ابوالفضل
  سبلان شمالی، آزادی، خالقی، فتاحی
 • مسجد حجت بن الحسن (عج)
  سبلان شمالی، آزادی
 • مسجد الجلیل
  انقلاب اسلامی، نامجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد 14 معصوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد 14 معصوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد 14 معصوم ندارد.
  neshan logo