عکس هلدینگ عرش مشاهده در نقشه نشان
category

هلدینگ عرش (محله شهرک محلاتی، تهران)

شرکت خصوصی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، مهتاب، گلستان سوم

موقعیت هلدینگ عرش در محله شهرک محلاتی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


هلدینگ عرش (شرکت خصوصی) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان گلستان سوم واقع شده است. این شرکت یکی از دو شرکت خصوصی در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زیتون و همچنین ورودی مترو ایستگاه شهید محلاتی، شیرینی ماه نور، باشگاه ورزشی آتش نشانی، مسجد حضرت امام حسن (ع) و پلیس راهنمایی و رانندگی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو شهيد محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، مهتاب، گلستان سوم

تلفن تماس: +989123037079


سایر شرکت‌های که در محدوده هلدینگ عرش واقع شده‌اند:

 • کیمیا ارتباط هوشمند
  (5.0)
  بزرگراه ارتش، هاشم ازگلی، بهار
 • شرکت مسیر نقره ای
  (5.0)
  آبادان، دریاباری
 • شمیران وب
  (5.0)
  ارتش
 • شرکت بنیز تجهیز
  (4.0)
  ارتش، بعد از بهاران
 • شرکت شمیران وب
  بزرگراه ارتش، هاشم ازگلی، بهار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هلدینگ عرش تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هلدینگ عرش شرکت

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هلدینگ عرش تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هلدینگ عرش تهران ندارد.
  neshan logo