info
عکس هلدینگ عرش
category

هلدینگ عرش محله شهرک محلاتی، تهران

درباره‌ی هلدینگ عرش

هلدینگ عرش (شرکت خصوصی) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان گلستان سوم واقع شده است. این شرکت یکی از سه شرکت خصوصی در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نخل و همچنین ورودی مترو ایستگاه شهید محلاتی، فروشگاه اسکمی، چهارراه مینی سیتی، شیرینی ماه نور(عرش ملکی) و مرکز خرید مهتاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو شهید محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شرکت‌های که در محدوده هلدینگ عرش واقع شده‌اند:

 • شرکت خدماتی نظافتی ستاره شهر آرا گلستان
  بزرگراه ارتش، گلها، بسیج شرقی، دوم
 • شرکت دیپوینت
  بزرگراه ارتش، نخل
 • آموزش نصب و راه اندازی voip
  ارتش
 • شرکت فناوری عصر ایده آزما
  ارتش
 • شرکت شمیران وب
  ارتش، هاشم ازگلی، بهار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هلدینگ عرش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هلدینگ عرش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هلدینگ عرش ندارد.
  neshan logo