info
عکس ایستگاه اتوبوس گردباف
category

ایستگاه اتوبوس گردباف محله آزادگان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گردباف

ایستگاه اتوبوس گردباف (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادگان یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله آزادگان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین کفش خاص، اداره کل هواشناسی استان یزد، بیمه ایران نمایندگی صالحی، کافه مستر تی و شیرینی‌ منتظری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گردباف یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس گردباف یزد است که در محله آزادگان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آزادگان، بین 21 آزادگان و 23 ازادگان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گردباف یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گردباف یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گردباف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
  شهید دهقان
 • ایستگاه اتوبوس جهانفر
  شهید خلیل حسن بیگی، بین بلوار وحدت و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر
  رسالت، 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرکبیر
  بلوار واعظ، بین 42 و 40
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گردباف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گردباف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گردباف ندارد.
  neshan logo