info
عکس سوپر جردن
category

سوپر جردن محله جردن - پارک ملت، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر جردن

سوپر جردن (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان گل آذین واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تندیس و مرکز خرید الهیه و همچنین رستوران ریحون جردن، کوکی باکس، فراکارانت، کاخ ثابت پاسال و فروشگاه کی مد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر جردن واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه مارال مارکت
  بزرگراه صدر، الهیه، شریفی منش، فیاضی، بین مهدیه و امین
 • آیدین مارکت
  ولیعصر، بین خرسند و شهنواز
 • سوپر مارکت الهیه - فرشته
  بزرگراه مدرس، بیدار، بین مریم و گرد
 • سوپر امین جام جم
  ولیعصر، بین کامکار ها و خرسند
 • سوپر مارکت نیایش
  ولیعصر، ناهید غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاپیتان شاهین (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 20 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر جردن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 20 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر جردن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر جردن ندارد.
  neshan logo