info
عکس ایستگاه اتوبوس ارمغان
category

ایستگاه اتوبوس ارمغان محله کن، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارمغان

ایستگاه اتوبوس ارمغان (ایستگاه اتوبوس) در محله کن تهران و خیابان کوهسار واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حمید و همچنین موتورسازی سیار قویدل، کافه گروک، تالار پذیرایی مینودر، بازار میوه و تره بار کن و فروشگاه زنجیره ای جانبو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای کن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارمغان تهران

ایستگاه اتوبوس ارمغان تهران در شهر تهران، محله کن و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در همت، کوهسار، بین حاج ملا حسین و فرهنگ واقع شده است. ایستگاه اتوبوس ارمغان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهدای کن در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی غرب را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارمغان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس همت
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس احمد کاشانی
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن، بین باغک و بهاران
 • ایستگاه اتوبوس فلکه شهران
  بزرگراه باکری، بزرگراه آبشناسان، شهران، بین ششم و عباسی
 • ایستگاه اتوبوس شهران شمالی
  بزرگراه آبشناسان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارمغان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارمغان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارمغان ندارد.
  neshan logo