info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه شهران
category

ایستگاه اتوبوس فلکه شهران محله شهران شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه شهران

ایستگاه اتوبوس فلکه شهران (ایستگاه اتوبوس) در محله شهران شمالی تهران و خیابان شهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهران شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مهدی و همچنین پیتزا کاپو، آبمیوه و بستنی لیموبار، فیزیوتراپی شهران، خانه قهوه و بوستان بهار آزادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه شهران تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه شهران تهران در شهر تهران، محله شهران شمالی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باکری، بزرگراه آبشناسان، شهران، بین ششم و عباسی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فلکه شهران تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهدای کن نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلکه شهران تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه شهران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  همت، کوهسار، بین امیر محمد و خسروى
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهران تخلیه
  بزرگراه باکری، نیرو، اسحاقی
 • ایستگاه اتوبوس شهران
  بزرگراه باکری، نیرو، اسحاقی
 • ایستگاه اتوبوس مهرانی
  شهران، مهرانی، بین میدان سوم شهران و لرکان
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار غربی
  همت، کوهسار، بین مهرگان و ادهمى
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه شهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه شهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه شهران ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه باکری، بزرگراه آبشناسان، شهران، بین ششم و عباسی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo