info
عکس ایستگاه اتوبوس بهار آزادی
category

ایستگاه اتوبوس بهار آزادی محله شهران شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهار آزادی

ایستگاه اتوبوس بهار آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهران شمالی تهران و خیابان شهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهران شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مهدی و همچنین فست فود د ل پ، سالن زیبایی مانیتا، نمایندگی بیمه ایران ،کد۳۴۰۳ (باقریان)، فلکه دوم شهران و آبمیوه و بستنی لیموبار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهار آزادی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بهار آزادی تهران است که در محله شهران شمالی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آبشناسان، شهران، بین میدان دوم شهران و عسگری می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهار آزادی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهدای کن در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهار آزادی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهار آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهرانی
  شهران، مهرانی، بین میدان سوم شهران و لرکان
 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  همت، کوهسار، بین امیر محمد و خسروى
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان
  بزرگراه آبشناسان، آقا خیابانی، نیروگاه، شهران
 • ایستگاه اتوبوس نیمایوشیج
  بزرگراه آبشناسان، آقا خیابانی، نیروگاه، شهران، بین قشلاقی و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار غربی
  همت، کوهسار، بین مهرگان و ادهمى
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهار آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهار آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهار آزادی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، شهران، بین میدان دوم شهران و عسگری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo