info
عکس ایستگاه اتوبوس امام صادق
category

ایستگاه اتوبوس امام صادق یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام صادق

ایستگاه اتوبوس امام صادق (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بلوار شهید عاصی زاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز و مرکز پینگ پنگ یزد و همچنین حسینیه سلسبیل، مسجد الرئیس (سلسبیل)، جهان بستنی قائم، مطب دکتر فهیمه نخستین و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام صادق یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس امام صادق یزد است که در محله محله گازرگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید عاصی زاده، بین امام مهدی و مسجد الرئیس واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام صادق یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام صادق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان
  چمران، بین اویسی و صادقیه
 • ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی
  بلوار دهه فجر، بین دهه فجر 31 و هنربخش
 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
  چمران، بین میدان خاتمی و سلسبیل
 • ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی
  بلوار دهه فجر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام صادق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام صادق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام صادق ندارد.
  neshan logo