info
عکس دبیرستان دخترانه شهید دهقان
category

دبیرستان دخترانه شهید دهقان محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی دبیرستان دخترانه شهید دهقان

دبیرستان دخترانه شهید دهقان (مدرسه) در محله پاسداران حمیدیا و خیابان ایثار واقع شده است. این مکان یکی از پنج مدرسه در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوتیک فول برند و همچنین بانک ملی، کافه شمس العماره، خودپرداز بانک ملی، مبلمان عرشیا و سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبیرستان دخترانه شهید دهقان واقع شده‌اند:

 • دبیرستان دخترانه دوره اول شهید مدنی زاده
  (3.0)
  بلوار شهید دشتی، مسجد جامع
 • دبستان دخترانه دوره اول و دوم نوربخش
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، شهید مدنی
 • دبیرستان دخترانه دوره دوم مرحوم حمیده خیراندیش
  (4.3)
  بلوار شهید دشتی، شهید مدنی
 • دبستان شهید محمود راضی 2
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، شهید قندی 22، بین بیست و پنجم و بیست و سوم
 • دبیرستان پسرانه مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء
  (3.0)
  بلوار پاسداران، بلوار یاسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط زمان عبداله زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان دخترانه شهید دهقان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان دخترانه شهید دهقان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان دخترانه شهید دهقان ندارد.
  neshan logo