info
عکس دبیرستان دخترانه دوره اول شهید مدنی زاده
category

دبیرستان دخترانه دوره اول شهید مدنی زاده محله نجف آباد، حمیدیا

درباره‌ی دبیرستان دخترانه دوره اول شهید مدنی زاده

دبیرستان دخترانه دوره اول شهید مدنی زاده (مدرسه) در محله نجف آباد حمیدیا و بلوار شهید دشتی، مسجد جامع واقع شده است. این مکان یکی از سه مدرسه در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیکا یدک و همچنین مسجد جامع نجف آباد، دبیرستان دخترانه دوره دوم مرحوم حمیده خیراندیش، نانوایی تنوری، لوازم قنادی ترمه و حسینیه نجف آباد قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد دبیرستان دخترانه دوره اول شهید مدنی زاده

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  نام مستعار (اجباری)
  جمعه 19 دی ماه 1399

  مدرسه فرسوده و رسیدگی کم


سایر مدارس که در محدوده دبیرستان دخترانه دوره اول شهید مدنی زاده واقع شده‌اند:

 • دبیرستان دخترانه شهید دهقان
  بلوار شهید دشتی، خیابان ایثار، بین پاسداران 14 و صابران
 • دبستان دخترانه دوره اول و دوم نوربخش
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، شهید مدنی
 • دبیرستان دخترانه دوره دوم مرحوم حمیده خیراندیش
  (4.3)
  بلوار شهید دشتی، شهید مدنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نام مستعار (اجباری) (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان دخترانه دوره اول شهید مدنی زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان دخترانه دوره اول شهید مدنی زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان دخترانه دوره اول شهید مدنی زاده ندارد.
  neshan logo