info
عکس مسجد جامع نجف آباد
category

مسجد جامع نجف آباد محله نجف آباد، حمیدیا

مسجد

درباره‌ی مسجد جامع نجف آباد

مسجد جامع نجف آباد (مسجد) در محله نجف آباد حمیدیا و بلوار شهید دشتی، شهید مدنی واقع شده است. این مکان یکی از چهار مسجد در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان دخترانه دوره دوم مرحوم حمیده خیراندیش، پارک آلاله ها، نانوایی تنوری، حسینیه نجف آباد و سالن ورزشی غدیر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد جامع نجف آباد واقع شده‌اند:

 • مسجد حضرت مسلم ابن عقیل (ع)
  منابع طبیعی، مسلم ابن عقیل، سلمان فارسی، بین شاهد و باغ گلها
 • مسجد حسنیه جعفری
  بلوار شهید دشتی، دشتی 29، کشاورز، بین خیابان ایثار و دشتی 31
 • مسجد قمربنی هاشم
  بلوار شهید دشتی، دشتی 8
 • مسجد باقری نجف آباد یزد
  بلوار شهید دشتی، دشتی 18
 • مسجد امام حسن مجتبی
  (3.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 32، امام حسن مجتبی، 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط karimi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 10 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد جامع نجف آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 مهر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد مسجد جامع نجف آباد

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   سروش
   جمعه 17 شهریور ماه 1402

   مسجد بسیار فعال و مردم بسیار نمونه داره

  • avatar
   فیروز
   دوشنبه 30 فروردین ماه 1400

   مسجد بزرگی است با معماری خاص اسلامی، حیاط بزرگ و تمیزی داره، جای پارک داره، در مسجد همیشه بازه حتی در دوران کرونا هم از رونق نیفتاده

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد جامع نجف آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد جامع نجف آباد ندارد.
  neshan logo