info
عکس پیست سوارکاری ولایت
category

پیست سوارکاری ولایت محله بوستان ولایت، تهران

سالن و مجموعه ورزشی

درباره‌ی پیست سوارکاری ولایت

پیست سوارکاری ولایت (سالن و مجموعه ورزشی) در محله بوستان ولایت تهران و بزرگراه چراغی، یارجانی واقع شده است. این مجتمع یکی از شش مجموعه ورزشی در محله بوستان ولایت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه تنیس ولایت، زمین بازی کودکان و سرویس بهداشتی شماره 4 بوستان ولایت قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده پیست سوارکاری ولایت واقع شده‌اند:

 • باشگاه بدنسازی موسائی
  بزرگراه یارجانی، اکبری، بین حکیم فردوسی و نفعی
 • باشگاه فرهنگی ورزشی سرخ پوشان درخشان
  (1.0)
  زمانی، نوری
 • مجموعه ورزشی شهربانو
  (3.0)
  بزرگراه یارجانی، چراغی
 • مجموعه ورزشی دهداری
  (4.0)
  بزرگراه چراغی، فرجی
 • باشگاه بدنسازی اکسیر نوین
  (4.0)
  یارجانی، اکبری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط چائو (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیست سوارکاری ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیست سوارکاری ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیست سوارکاری ولایت ندارد.
  neshan logo