info
عکس ایستگاه اتوبوس رفاه
category

ایستگاه اتوبوس رفاه محله قصر فیروزه 1، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رفاه

ایستگاه اتوبوس رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه 1 تهران و بلوار شهیدان سرباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه ایثار و همچنین فروشگاه مرکزی ساتر سبز، پارکینگ فجر، بیمه ایران (خورشیدوند)، مقبره الشهداء شهرک فجر و معاونت نیروی انسانی پدافند هوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رفاه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس رفاه تهران است که در محله قصر فیروزه ۱ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، نرسیده به قصر فیروزه قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رفاه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شهید مطهری واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس رفاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس رفاه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  هاتف
  پنجشنبه 31 شهریور ماه 1401

  معمولی

  1
 • avatar
  ﴿یارقیه بنت الـحسین س﴾
  دوشنبه 25 اردیبهشت ماه 1402

  مرتب و سر ساعت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بعد از منطقه نظامی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز صفر یک
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس باکری
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت، نرسیده به میدان شهید باکری
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بسیج، شهیدان سرباز، بلوار شهیدان ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رفاه ندارد.
  neshan logo