info
عکس بوستان یاس
category

بوستان یاس محله خیابان دانشگاه، اراک

درباره‌ی بوستان یاس

بوستان یاس (پارک) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان استقلال- بهزیستی واقع شده است. این بوستان یکی از سه بوستان در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و باتیس و همچنین مدرسه دخترانه سما، آژانس اراک، اداره استاندارد استان مرکزی، نانوایی تافتون و بانک قرض الحسنه مهر ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان یاس اراک

بوستان یاس اراک در شهر اراک، محله مدرس واقع شده است. استان مرکزی، اراک، دانشگاه، استقلال- بهزیستی، بین استقلال 1 و 2 آدرس دقیق این پارک است. بوستان یاس اراک را می‌توانیم یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله مدرس شهر اراک بدانیم. از جمله فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک قرار دارند، می‌توان به رستوران ایزی دیزی، رستوران مروارید، کافه رستوران عمو میلاد، کافی شاپ و رستوران ژیوان، رستوران برگ و رستوران عالیجناب اشاره کرد. از مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان یاس اراک می‌توانیم باغ ملی، حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و پارک امیرکبیر را نام ببریم.

چطور به بوستان یاس اراک برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. ایستگاه اتوبوس پست بانک نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان یاس اراک است. اپلیکیشن مسیریاب نشان، در پیدا کردن بهترین مسیر به شما کمک می‌کند. با استفاده از نقشه نشان شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم به دست آورید. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان یاس اراک روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان یاس اراک را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان یاس واقع شده‌اند:

 • بوستان نغمه
  دانشگاه، غلامعباس سلیمانی، دانش پژوه
 • بوستان موج
  دانشگاه، دادآفرید، شهیدان قربانعلی، لاله 1
 • پارک مصطفی خمینی
  بلوار قدس، بلوار جمهوری اسلامی، مرتضی احمدآبادی
 • بوستان دانش‌آموز
  دانشگاه، بلوار قدس
 • بوستان دانشجو
  (5.0)
  نوید، پنج مرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هریوندی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان یاس ندارد.
  neshan logo