info
عکس ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر
category

ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر

ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مواد غذایی محمدی، خودپرداز بانک کشاورزی، پیش دبستانی اقاقیا، اینترنت پرسرعت مخابرات و ایستگاه اتوبوس مطهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر یزد، شهر یزد، محله آزاد شهر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید دهقان، موسی بن جعفر، فردوسی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاوه آهنگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولایت
  بلوار واعظ، بین فتح الله خرم نژاد و جمال خانی
 • ایستگاه اتوبوس باقرالعلوم
  بلوار گلستان غربی، هادی یازدهم، قائم 7، قائم، بین قائم 9 و میدان حجت
 • ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان
  بلوار واعظ، بین ششم و فلکه چهارم آزادشهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر ندارد.
  neshan logo