info
عکس ایستگاه اتوبوس مطهر
category

ایستگاه اتوبوس مطهر محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مطهر

ایستگاه اتوبوس مطهر (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مواد غذایی محمدی، خودپرداز بانک کشاورزی، پیش دبستانی اقاقیا، اینترنت پرسرعت مخابرات و ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مطهر یزد

در شهر یزد، محله آزاد شهر ، ایستگاه اتوبوس مطهر یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید دهقان، موسی بن جعفر، فردوسی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مطهر یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مطهر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مطهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان
  بلوار واعظ، بین ششم و فلکه چهارم آزادشهر
 • ایستگاه اتوبوس باقرالعلوم
  بلوار گلستان غربی، هادی یازدهم، قائم 7، قائم، بین قائم 9 و میدان حجت
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولایت
  بلوار واعظ، بین میدان ولایت و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مطهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مطهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مطهر ندارد.
  neshan logo