info
عکس ایستگاه اتوبوس قائم 33
category

ایستگاه اتوبوس قائم 33 محله کوی ولیعصر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قائم 33

ایستگاه اتوبوس قائم 33 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ولیعصر مشهد و خیابان قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله کوی ولیعصر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین رستوران قائم، مواد غذایی حسینی، فروشگاه افق کوروش، پیتزا قاصدک و آشپزخانه بهشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قائم 33 مشهد

ایستگاه اتوبوس قائم 33 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله کوی ولیعصر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هفت حوض، قائم، بین قائم 33 و 35 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قائم 33 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید اژانس سجادسیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس قائم 33 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قائم 33 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 10
  مهدی، قائم، بین قائم 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس قائم 7
  مهدی، قائم، بین قائم 10 و قائم 12
 • ایستگاه اتوبوس انتهای خیابان خلج
  مهدی، خلج، خلج 37
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قائم 33 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قائم 33 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قائم 33 ندارد.
  neshan logo