info
عکس ایستگاه اتوبوس یاس دوازده
category

ایستگاه اتوبوس یاس دوازده محله گلستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاس دوازده

ایستگاه اتوبوس یاس دوازده (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و خیابان سی و پنج متری گلها واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید باران و همچنین فروشگاه شهر قصه، نان سنگکی خلیج فارس، کلینیک دندانپزشکی تخصصی یاشا، بستنی فروشی حاجی بابا و پخش کالای الکتریکی افشار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاس دوازده تهران

ایستگاه اتوبوس یاس دوازده تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله گلستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جدی اردبیلی، سی و پنج متری گلها، بین یاس یازدهم و یاس دوازدهم قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس یاس دوازده تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاپ تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس یاس دوازده تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاس دوازده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوهستان
  بلوار جدی اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس گلها
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین یاس یکم و امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس سروستان سوم
  بلوار اقاقیا، زینعلی
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه پنجم
  زینعلی، بین بلوار اقاقیا و بنفشه هفتم
 • ایستگاه اتوبوس پل آزادگان
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، زیبادشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاس دوازده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاس دوازده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاس دوازده ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار جدی اردبیلی، سی و پنج متری گلها، بین یاس یازدهم و یاس دوازدهم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo