info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس دوم
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس دوم محله گلستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس دوم

ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و خیابان سی و پنج متری گلها واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع طلا و جواهر برلیان و همچنین فروشگاه افق کوروش، پیتزا تامسین، کلینیک دندانپزشکی صدف، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر تیموری و تشک زنیت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس دوم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس دوم تهران است که در محله گلستان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین یاس دوم و یاس سوم بروید. ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس دوم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاپ تاکسی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه یاس دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه نرجس
  بلوار هاشم زاده، امیرکبیر، تقاطع گلبهار
 • ایستگاه اتوبوس CNG
  شهید علیمرادی، بین کوچکی منش و ملک قاسمی
 • ایستگاه اتوبوس سروستان
  زینعلی، بین سروستان هفتم و سروستان ششم
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه یازدهم
  بلوار جدی اردبیلی، سی و پنج متری گلها، بین بنفشه سیزدهم و بنفشه یازدهم
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه هشتم
  زینعلی، بنفشه هشتم غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس دوم ندارد.
  neshan logo