info
عکس ایستگاه اتوبوس بنفشه یازدهم
category

ایستگاه اتوبوس بنفشه یازدهم محله گلستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بنفشه یازدهم

ایستگاه اتوبوس بنفشه یازدهم (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و خیابان سی و پنج متری گلها واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید باران و همچنین کتابخانه پرتو، دبیرستان پسرانه آفرینش، فروشگاه شهر قصه، نان سنگکی خلیج فارس و کلینیک دندانپزشکی تخصصی یاشا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنفشه یازدهم تهران

در شهر تهران، محله گلستان ، ایستگاه اتوبوس بنفشه یازدهم تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جدی اردبیلی، سی و پنج متری گلها، بین بنفشه سیزدهم و بنفشه یازدهم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بنفشه یازدهم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاپ تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بنفشه یازدهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلها
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین یاس یکم و امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس کوهستان
  بلوار جدی اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس سروستان سوم
  بلوار اقاقیا، زینعلی
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه پنجم
  زینعلی، بین بلوار اقاقیا و بنفشه هفتم
 • ایستگاه اتوبوس پل آزادگان
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، زیبادشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بنفشه یازدهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بنفشه یازدهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بنفشه یازدهم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار جدی اردبیلی، سی و پنج متری گلها، بین بنفشه سیزدهم و بنفشه یازدهم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo