info
عکس موبایل کهکشان
category

موبایل کهکشان محله افسریه شمالی، تهران

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل کهکشان

موبایل کهکشان (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان پانزده متری یکم (علیرضایی) واقع شده است. این مکان یکی از سی و دو فروشگاه و خدمات موبایل در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین داروخانه شبانه روزی شیوا شهبازی، آکواریوم پرنس، اداره گاز منطقه 7 تهران، نان داغ کباب چاق شهریاری و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

درباره فروشگاه موبایل کهکشان تهران

برای رفتن به فروشگاه موبایل کهکشان تهران باید به شهر تهران، محله افسریه شمالی و بروید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02133657320) تماس بگیرید. فروشگاه موبایل کهکشان تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله افسریه شمالی است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند موبایل ایثار - هادی، سپروتل و فروش اقساطی حکمت کارت موبایل-تبلت-لپتاپ-کنسول بازی | موبایل پارسه قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل کهکشان تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل کهکشان تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیابان سوم قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه موبایل کهکشان تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه موبایل کهکشان تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل کهکشان واقع شده‌اند:

 • موبایل ایثار - هادی
  بزرگراه بسیج، محمد حجتی فرود، حجتی فرود
 • سپروتل
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین رجبی همدانی و رحیمیان تبریزی
 • فروش اقساطی حکمت کارت موبایل-تبلت-لپتاپ-کنسول بازی | موبایل پارسه
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • گیم استور تیتان
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل کهکشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل کهکشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل کهکشان ندارد.
  neshan logo