info
عکس آبمیوه تاتلی
category

آبمیوه تاتلی محله رضاشهر، مشهد

بستنی و آبمیوه فروشی
4.3
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آبمیوه تاتلی

آبمیوه تاتلی (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این مکان یکی از پنج آبمیوه و بستنی در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود کندل، آموزشگاه رانندگی رانیران، حسینیه آل یاسین، اداره پست رضاشهر و رنگ و ابزار الکتریکی صداقت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده آبمیوه تاتلی واقع شده‌اند:

 • آبمیوه بستنی رضا
  بلوار پیروزی، ابتدای بلوار پیروزی
 • آبمیوه بستنی تاتلی
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی
 • آبمیوه سجاد
  (3.9)
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 11 و بلوار خاقانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Arash (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه تاتلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه تاتلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه تاتلی ندارد.
  neshan logo