info
عکس ایستگاه اتوبوس دعبل خزائیعکس ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی
category

ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی (محله رضاشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی

موقعیت ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی در محله رضاشهر مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود کندل، آموزشگاه رانندگی رانیران، حسینیه آل یاسین، اداره پست رضاشهر و رنگ و ابزار الکتریکی صداقت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی

ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی در شهر مشهد، محله رضاشهر و بلوار پیروزی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، بین پیروزی 4 و 6 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید کاوه قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس آتی سیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دعبل خزائی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6
  بزرگراه شهید کلانتری، نوفل 4، نوفل لوشاتو
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 10
  بلوار شهید کاوه، منتظری 2، نوفل لوشاتو، بین نوفل 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی
  بلوار شهید فکوری، بعد از میدان سیدعلی آل شهیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 16 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: شنبه 16 اردیبهشت ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه 1402

   زمان رسیدن خط ۸۱ همیشه نامشخص است. لطفا رسیدگی کنید. ممنون

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 4 و 6
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo