info
عکس ایستگاه اتوبوس دعبل خزائیعکس ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی
category

ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی محله رضاشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی

ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود کندل، آموزشگاه رانندگی رانیران، حسینیه آل یاسین، اداره پست رضاشهر و رنگ و ابزار الکتریکی صداقت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی مشهد

ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی مشهد در شهر مشهد، محله رضاشهر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، بین پیروزی 4 و 6 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید کاوه قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس نوفل را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دعبل خزائی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6
  بزرگراه شهید کلانتری، کلانتری 3، نوفل لوشاتو، بین نوفل 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 10
  بلوار شهید محمد منتظری، منتظری 2، نوفل لوشاتو، بین نوفل 8 و نوفل 10
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی
  بلوار شهید فکوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 25 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 25 آبان ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه 1402

   زمان رسیدن خط ۸۱ همیشه نامشخص است. لطفا رسیدگی کنید. ممنون

   7
  • avatar
   کاربر نشان
   سه شنبه 03 مرداد ماه 1402

   خط ۸۱ همیشه نا مشخصه

   2
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی ندارد.
  neshan logo