info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر (محله زکریا، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر

ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر (ایستگاه اتوبوس) در محله زکریا مشهد و بلوار شهید کاوه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله زکریا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان کودکان اکبر و همچنین کلینیک مستقل(زکریا)، فست‌فود جلیز ویلیز، بانک چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پارکینگ بیمارستان اکبر و ابزار رنگ راد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر مشهد

ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید کاوه قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی، آژانس ارغوان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان کودکان اکبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی
  بلوار شهید فکوری، بعد از میدان سیدعلی آل شهیدی
 • ایستگاه اتوبوس نماز 23
  بلوار نماز، بعد از نماز 25
 • ایستگاه اتوبوس ارغوان 16
  بلوار پیروزی، پیروزی2/1، ارغوان 16
 • ایستگاه اتوبوس نماز 32
  بلوار شهید ناصری، بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس نماز 25
  بلوار نماز، بلوار شهید ناصری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر ندارد.
  neshan logo